Yellow Dog – Yellow Ribbon Project
13 September 2019

Nowy sklep z hiszpańską żywnością

Hiszpanski sklep

Santo Foods – Hiszpania w Twoim domu lub lokalu

A gdyby tak rzucić wszystko i pojechać do… Hiszpanii? Brzmi kusząco, ale niekoniecznie realnie. Można natomiast zaprosić Hiszpanię do siebie i poczuć na własnej skórze aromat Andaluzyjskich ziół, słodycz Sangrii albo ostry smak chorizo. Poznaj sklep hiszpański Santo Foods. Posmakuj delikatnych wędlin, starannie wyselekcjonowanych win z różnych zakątków Hiszpanii, prawdziwej oliwy z oliwek i oryginalnych iberyjskich słodyczy. Poznaj różnicę.

Hiszpańskie smaki na wyciągnięcie ręki

Santo Foods <strong>sklep hiszpański</strong>, to wyjątkowe delikatesy, które powstały z połączenia miłości do dobrego jedzenia i tęsknoty za południowoeuropejskimi smakami. 

Tapas

W Santo Food można znaleźć znakomite wina czerwone i białe, kawę speciality, sery i wędliny iberyjskie, złotą oliwę z oliwek, a także tradycyjne tapas i najlepsze na świecie tradycyjne hiszpańskie słodycze. Dostawa prosto do Twojego domu zaoszczędzi mnóstwo czasu i pozwoli się cieszyć Twoim dniem. 

Największe wartości dla zespołu Santo Food to zrównoważony rozwój, uczciwość i szacunek zarówno wobec dostawców, jak i partnerów biznesowych, a także proaktywne i innowacyjne podejście do biznesu. 

Subskrypcja kawy speciality

Nie wyobrażasz sobie poranka bez aromatycznej małej czarnej? Uwielbiasz leniwe soboty z filiżanką paruącej kawy? A czy wiesz, że tylko świeżo palone ziarna gwarantują najlepszy smak Twojego ukochanego napoju?

Kawa ziarnista specialty to niesłychane bogactwo różnorodnych nut smakowych i zapachowych, które nie może się równać z kawami komercyjnymi.  Dzięki usłudze subskrypcji możesz się cieszyć starannie wyselekcjonowaną kawą, która otrzymasz prosto do swojego domu w wybranych odstępach czasowych. 3, 6, a może 12 miesięcy? To Ty decydujesz! Możesz zmieniać, zatrzymać lub usuwać swoją subskrypcję, kiedy tylko masz na to ochotę. 

Specialty Kawa Santo Foods

Dla klientów indywidualnych i dla przedsiębiorców

Idea Santo Foods opierająca się na  hiszpańskich delikatesach wprowadzonych na rynek, umożliwia wszystkim klientom zakup wyjątkowo szerokiej gamy produktów z Hiszpanii po najlepszych cenach w Polsce. Szczegółowa oferta znajduje się na stronie santofoods.pl

Santo Foods współpracuje tylko z zatwierdzonymi i certyfikowanymi wytwórcami. Jako certyfikowany dystrybutor produktów żywnościowych pochodzących z Hiszpanii, sklep stawia na najwyższą jakość rodem z najlepszych hiszpańskich delikatesów oraz konkurencyjne ceny w połączeniu z błyskawiczną realizacją każdego zamówienia.  

Sklep hiszpański Santo Foods posiada niezbędne narzędzia do organizacji logistyki i realizacji zamówień zarówno na potrzeby klientów indywidualnych, jak i premium delikatesów i restauracji. Santo Foods to odrobina Hiszpanii w Twoim domu lub lokalu. Jeśli prowadzisz działalność i chcesz oferować hiszpańskie produkty w swoim sklepie, podejmij z nami współpracę. Zapraszamy do kontaktu!

https://www.santofoods.pl

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

English